Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Cilt Koçu Randevusu Al

ENSTİTÜ BAKIMI SERVİSİ


Yetkili eczanelerimizin içerisinde bulunan özel kabin alanlarında Institut Esthederm’in enstitü bakımını deneyimlemek ister misiniz? Cilt koçlarımızdan randevu almak ve yetkili eczanelerimizde profesyonel cilt bakımını keşfetmek için aşağıdaki randevu formunu doldurmanız yeterli.

Cildinizin ihtiyacına yönelik en uygun bakım için uzman cilt koçlarımız size en kısa sürede ulaşarak size en yakın yetkili eczanemizde buluşmak için randevunuzu onaylayacak.


Eczanede Cilt Bakımı Yapılır mı?

Yetkili eczanelerimizin içerisinde bulunan özel kabin alanları cilt bakımı için en uygun şekilde dizayn edilmiştir.


Cilt Koçları Kimlerden Oluşur?

Institut Esthederm çatısı altında, yetkili eczanelerimizde Fransız cilt bakımını en iyi şekilde uygulayan cilt uzmanlarıdır. 20’nin üzerindeki cilt uzmanımız, en iyi hizmeti sunabilmek için düzenli olarak cilt bakımı, ürün formülasyonları, ürün etkinliği ve cilt endikasyonlarına dair eğitim almaktadır.
Eczane Bakım Odalarında Cilt Bakımı Kaç Dakika Sürüyor?

Cilt koçlarımız ile;

• 15 dakika

• 30 dakika

• 45 dakika


olmak üzere 3 farklı seçenekten birini seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.


Eczanede Cilt Bakımı Yaptırmak Ücretli midir?

Institut Esthederm’in enstitü bakımını deneyimlemek isteyen herkes 30 dakikalık seanstan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.


45 dakikalık seans yaptırmak isteyen kişiler ise tek seferde 1.000 TL’lik alışveriş yaparak cilt koçlarımızdan enstitü bakımı hizmetine sahip olabilir.Kabin Odaları Hijyenik midir?

Yetkili eczanelerimizde konumlandırdığımız özel bakım odaları düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve sizler için en hijyenik koşullar sağlandıktan sonra hizmet verilmektedir.

Cilt Koçlarından Danışmanlık Alabilir miyim?

Esthederm kullanıcıları dilediği zaman cilt koçlarına mesaj atarak cilt bakımı hakkında merak ettiklerini sorabilir ve bakım rutinleri için öneri alabilir. 


Cilt koçlarımız düzenli olarak müşterilerini takip edip bakım günlerine davet ederek, müşterilerinin adeta hayat koçu olmaktadır. 

Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.