Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

BlindLookNAOS, BlindLook'un Sesli Özgürlük Dünyasında!


Herkes için Erişilebilir Bir Dünya!

2019 yılında başlayan yolculuğunda ilk günden beri görme engellileri sosyal hayata dahil etmeyi ve onları özgürleştirmeyi hedef edinen Blindlook, engellememek, engelleri kaldırmak adına sesli simülasyon geliştirerek, markalar ile görme engelli tüketicileri bir araya getiriyor.


NAOS Ailesi Olarak Kapsayıcılığı Önemsiyoruz ve Herkes için Erişebilir Bir Dünya Diyoruz!

Biliyoruz ki, her tüketici en kaliteli deneyimi hak eder. Eşit ve engelsiz dünya hayali ile yola çıkan ve bu yolda yolları kesişen markalar olarak, EyeBrand ve NAOS görme engelli tüketicilerimiz için erişilebilir hizmet anlayışı için bir araya geldi. NAOS artık bir EyeBrand, bir “Görme Engelsiz Marka”!


Görme Engelliler için Sesli Dünya

BIODERMA, Institut Esthederm ve Etat Pur ürünlerimizin tamamı BlindLook Audio Simulation teknolojisiyle, görme engelli tüketicilerimiz için erişebilir hale geldi. Sesli Simülasyonu oluşturulan ürünlerimiz BlindLook'un %100 erişilebilir, görme engelliler için özel olarak tasarlanmış sesli özgürlük dünyasında yer aldı.


BIODERMA, Institut Esthederm ve Etat Pur markaları ile tüm NAOS ailesi olarak, ürün ve hizmetlerimizdeki engelleri kaldırıp, eşit ve engelsiz bir dünya hayalinde EyeBrand’in yolculuğuna eşlik ettiğimiz ve birlikte olduğumuz için çok mutluyuz! Çünkü birlikte daha güçlüyüz!


Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.