Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Orijinal Ürün Sorgula

NAOS Türkiye; BIODERMA, Institut Esthederm ve Etat Pur ürünlerinin resmi satıcısı olup, NAOS Stars web sitesi ve uygulamasından satın aldığınız ürünler %100 orijinal ürünlerdir.

Satın aldığınız ürünlerin orijinal olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız ürünlerin üzerindeki LOT numarasını aşağıdaki ilgili bölüme girerek Sorgula demeniz yeterli! 

LOT numarası nedir?

LOT numarası, belirli zaman aralığında dağıtımı gerçekleştirilen ürünler için özel olarak tanımlanmış 5 haneli nümerik değerdir.


Üründe LOT numarası bulunmuyor, ne yapmam gerekir?

LOT numarası içermeyen ürünlerin satışı gerçekleştirilememektedir. Eğer ürün üzerinde LOT numarasına erişemiyorsanız, ilgili numaranın ürünün dış ambalajı üzerinde konumlandırılan ürünlerden herhangi birini satın almış olabileceğinizi ve ürünün kutusunu da bu sayfada belirtildiği gibi incelemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Hala LOT numarasına erişememe durumunda destek@tr.naos.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


LOT Numarasına Nasıl Ulaşabilirim?

LOT numarasının bulunduğu alan üründen ürüne farklılık gösterebilir. Kimi ürünlerde ürünün kutusunda ya da ambalajı üzerinde olabileceği gibi, kimi ürünlerde ise ürün şişelerinin altında, yan bölümünde ya da üst kısmında olabilir.


Aşağıda LOT numarasının bulunabileceği konumlar görsellerle detaylandırılmıştır.


• Ürünün  Üst Bölümünde:


• Ürünün/Kutunun Alt Bölümünde:


• Ürünün/Kutunun Alt Yüzeyinde:


• Kutunun Yan Yüzeyinde:


Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.