Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Hakkımızda

NAOS

Hümanist bir ütopyadan esinlenen, misyon sahibi ve amaca dayalı bir şirkettir.

NAOS, cildi sürekli çevresi ile etkileşime giren ve zamanla değişen, yaşayan bir ekosistem olarak görür. Ekobiyoloji bu dinamik vizyondan doğdu: geleneksel kozmetiklerden radikal olarak farklı olan bu bilimsel yaklaşım, cilde saygı ve cilt biyolojisi bilgisine dayanmaktadır.

“Ekosistem” ve “biyoloji” kelimelerinin kaynaşması olan, cildinize saygı duyan bu olumlu yaklaşım, cildimizin (biyoloji, fizyoloji), bireylerin (yaşam tarzı) ve gezegenimizin ekosistemlerinin ayrılmaz bir şekilde bağlantılı ve birbirleriyle etkileşim içerisinde olduğu fikrine dayanmaktadır. Bu ilkelere dayanarak, cildin çevresine uyum sağlamasına ve doğal işlevlerini geri kazanabilmek adına dengesizliklerinin nedenleri hakkında görevini yapabilmesi için kendi kaynaklarını kullanmasına yardımcı oluyoruz.

Bu ekobiyolojik yaklaşımdan doğan ve kökleşmiş olan BIODERMA, Institut Esthederm ve Etat Pur, NAOS felsefesinden ilham alan 3 markadır ve hepsi aynı bilimsel ve insani gereksinimleri paylaşmaktadır.

 

BIODERMA

"Cildi gerektiğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine ona doğal mekanizmasını koruyarak düzgün bir şekilde nasıl çalışması gerektiği öğretilmelidir."

Fransız eczacı ve biyolog Jean-Noël Thorel 

INSTITUT ESTHEDERM

"Institut Esthederm, cildin gençliğini çevreye saygılı ve zamanla evrimini korumak için oluşturuldu. Başladığımızdan beri, cildi "yeniden eğiten", dengesini koruyan ve çevresine uyum sağlamasına yardımcı olan kişiselleştirilmiş cilt bakımını formüle etmek için cildin doğal kaynaklarından ilham aldık."

Fransız eczacı ve biyolog Jean-Noël Thorel 

ETAT PUR

"Etat Pur’u yaratarak, tüm cilt tipleri ve renkleri ile herkes için bir marka sloganı altında oyun değiştiren bir marka sunmak istedim. Etat Pur'un üstlendiği misyon sadece işleri farklı yapmak değil, aynı zamanda daha iyisini yapmaktır. Bizim için daha iyisini yapmak, cilt için gereksiz veya potansiyel olarak zararlı hiçbir şey olmadan tamamen güvenilir ve oldukça etkili ürünler sunmak anlamına gelir."

Fransız eczacı ve biyolog Jean-Noël Thorel

Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.