Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Kurban Bayramı dolayısıyla kargo teslimatları 7-14 iş günü arasında yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Esthederm Spa

EŞSİZ GÜNEŞ BAKIMI

SUN SPA PRIVILEGE NEDİR?


Institut Esthederm’in dünyanın her yerinde aynı protokoller ile uygulanan profesyonel enstitü bakımı ve ödüllü güneş ürünlerini bir araya getiren eşsiz bir bakım konseptidir. 


SUN SPA PRIVILEGE; prestijli otellerin SPA profesyonelleri ve Institut Esthederm’in uzman cilt koçları ile iş birliği içerisinde uygulanmaktadır.


Güneşin tadını güvenle çıkarabilmeniz için uzmanlar tarafından gerçekleştirilen SUN SPA PRIVILEGE; her cilt tipi için farklı ve kişiye özel olarak geliştirilen profesyonel cilt bakımını deneyimleyebilmeniz adına ‘’Güneş Öncesi’’ ve ‘’Güneş Sonrası’’ bakımlarından oluşur.Güneş öncesi bakım; Institut Esthederm ürünleri ile daha uzun süre kalıcı, hızlı ve ışıltılı bir bronzluğun garantisini sunar. Cildin gençliğini her koşulda korumayı hedefleyen bir yaklaşıma sahiptir. Institut Esthederm güneş ürünlerinin içerisinde bulunan patentli teknolojiler, güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumayı hedefler. 


Güneş sonrası bakım; cildinizin ihtiyacına yönelik kişisel olarak uygulanan, hedefe yönelik bakımlardan oluşur. Cildinizi çevresel faktörlerin oluşturabileceği zararlardan korumayı hedefleyen, her cilt tipi için kişiselleştirilmiş, profesyonel ve etkili bir cilt bakımı deneyimi sunar.

Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.