Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

NAOS

Dünyamız için istediğimiz değişimin en iyi yolunun ütopya olduğuna inanıyoruz…

Eczacı ve biyolog olan Jean-Noël Thorel, ekobiyoloji yaklaşımını, yani cildin doğal mekanizmalarını güçlendirerek cildi koruma sanatını yaratarak güzellik endüstrisinin kurallarına meydan okuyan ama özüne değer veren bir kavram olarak yarattı.

İşte Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur markaları bu fikrin ışığında doğdu ve NAOS’u cilt bakımında uluslararası bir figür haline getirdi.

NAOS, cildin kendisinden ilham alan 3 markanın oluşturduğu uyumlu bir sistemdir.

Ekobiyoloji, cilt ekosistemini daha iyi korumak ve cildin doğal mekanizmalarını güçlendirmek için NAOS yaklaşımının kalbinde yer almaktadır.

NAOS'un 3 markasının başarısı bu yaklaşımın temeline dayanmaktadır.

NAOS’un Hedefi Nedir?

NAOS’un hedefi, ürünlerimizin oluşturulma sürecine dahil olan tüm topluluklara, (araştırma ortaklarına, eczacılara, dermatologlara, fizyoterapistlere, annelik servislerine, güzellik salonu çalışanlarına, vb.), ürünlerimizi kullananlara ve daha geniş bir ölçekte düşünce tarzımızı paylaşan herkese hizmet etmektir.

Tüm bu topluluklarla sürekli olarak etkileşime geçerek hedefimiz onların ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermek ve onları NAOS paydaşlarına dönüştürmektir – böylece kendilerine saygı duyulduğunu, anlaşıldıklarını ve sevildiklerini hissedeceklerdir. 
Markanın “tüm yaşamları sevme, anlama ve önemseme” imzası NAOS’un dünyaya getirmek istediği bakım anlayışındaki tutkusunu somutlaştırır.


Rakamlarla Araştırma ve Geliştirme


Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.