Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Kurban Bayramı dolayısıyla kargo teslimatları 7-14 iş günü arasında yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

TVF

BIODERMA TÜRKİYE VOLEYBOL MİLLİ TAKIMLAR RESMİ SPONSORU


Dermokozmetik ürünleri ile cilt sağlığı için topluma fayda sağlamayı ilke edinen BIODERMA, gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşmaları ve projeler ile topluma cildin ötesinde de fayda sağlamayı ilke edinmiştir. 

Sağlıklı bir cilt, sağlıklı bir bedene sahip olmakla başlar. İşte bu yüzden hayatlarını spora adayarak genç sporcu adaylarına ilham olan, büyük emek harcayarak Türk halkına voleybol sporunu sevdiren Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri ile toplumsal sorumluluk ve toplumsal fayda yaklaşımı adına sponsorluk anlaşması gerçekleştirdik. 

Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzalanan sponsorluk anlaşması ile birlikte BIODERMA ailesi Türkiye Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru olmaktan gurur duyar!Cilt sağlığını güçlendirmek için çalışmalarda bulunan NAOS, her yıl olduğu gibi bu yılda Filenin Sultanları ve Filenin Efelerine desteklemekten dolayı gurur ve mutluluk duyar.


Bundan önceki Avrupa, Dünya şampiyonalarında ve olimpiyatlarda ülkemizi başarıyla temsil eden sporcularımızı sergiledikleri performans için tebrik ederken, bundan sonra oynanacak şampiyonalarda voleybolumuzu daha büyük başarılara taşımak için mücadele edecek olan sporcularımızın her zaman olduğu gibi yine yanlarında ve destekçileri olacağız. 


Onlar Filenin Sultanları!

Tüm Türkiye'ye; 

* Çalışarak tüm zorlukların üzerinden gelinebileceğini, 

* Azmin başarıya giden yolda tüm kapıları açan anahtar olduğunu, 

* Hırslı olmanın tüm imkansızlıkları aslında mümkün kılabileceğini, 

yıllardır başarılı şekilde kanıtlayan Türkiye'nin rol modelleri, ilham kaynakları ve örnek sporcuları! 

File, sonuç ne olursa olsun her seferinde bizi daima gururlandıran Filenin Sultanları’na emanet…

Filenin Sultanları’nın cildi ise BIODERMA’ya emanet!  BIODERMA ailesi olarak, biz de Türkiye'de sporun gelişimini destekliyor ve spor hayatlarındaki başarılarıyla tüm genç sporcu adaylarına örnek olan milli takım sporcularımızı önemseyerek #CildinizBizeFileSizeEmanet diyoruz! 


Ve şimdi sahne Filenin Sultanları'nda! Kadın Voleybol Milli Takım oyuncularımızın başrolde olduğu reklam filmimiz yayında! 


BIODERMA x TVF 

- Hücum, Ebrar Karakurt'a emanet, 

- Oyun Kurma, Cansu Özbay'a emanet,

- Savunma, Zehra Güneş'e emanet,

- Takım? Takım, Eda Erdem Dündar'a emanet! 


"Cildiniz Bize File Size Emanet Et"

Reklam Filminin Çekimlerinde Neler Yaşandı?


Ne kadar disiplinli ve özverili olduklarına spor yaşamlarında tanıklık ettiğimiz milli oyuncularımız, çok kısa bir zaman diliminde tamamladığımız reklam filmimizin çekimleri sırasında gösterdikleri profesyonel ve iş bitirici yaklaşımları ile bizi bir kez daha kendilerine hayran bırakmayı başardılar. A Milli Kadın Voleybolcularımızdan Eda Erdem, Zehra Güneş, Cansu Özbay ve Ebrar Karakurt ile birlikte geçirdiğimiz keyifli zamana tanıklık etmeye ne dersiniz?
Eğer yanıtınız “Evet!” ise, o zaman haydi Cildiniz Bize File Size Emanet reklam filmimizin kamera arkasında yaşananlara bu sefer birlikte tanıklık edelim. 


Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.