Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Kurban Bayramı dolayısıyla kargo teslimatları 7-14 iş günü arasında yapılmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

NAOS Laboratuvarları

NAOS Labaratuvaları, Bioderma, Esthederm ve Etat Pur  için yaratıcılığın ve inovasyonun başlangıç yeridir.

40 yıldır yapılan yenilikler bunu kanıtlamaktadır. Bu süre zarfında 70 patent başvurusu yapılmıştır.

Her yıl 110 yeni formülden oluşan inanılmaz bir yol hattı, hepsi ortak bir yaklaşımla yönlendirilir:

Ekobiyoloji. NAOS Labaratuvar ekibi her gün Cildin doğal mekanizmalarını güçlendirmek ve cilt ile mükemmel bir uyum içinde olan cilt bakım ürünleri cildin sağlığını ve güzelliğini korur.

Ekiplerimizin cilt biyolojisi ve klinik araştırmalar için kendi araştırma laboratuvarları vardır ve şu alanda çalışır: bilimsel bir ekosistemin kalbi.

Dünyaca ünlü uzmanlarla yapılan iş birliklerinden yararlanarak MedILS, INSERM ve CNRS gibi araştırma kuruluşları ile çalışır. NAOS Laboratuvarları aynı zamanda bir sanat bitkisi Her yıl 120 milyon adet üretimi olan.NAOS labaruvarları, Fransa'da Aix-en-Provence'ta yer almaktadır. Bu bölgede Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur markalarının tüm ürünleri tasarlanıyor ve üretiliyor. Bu bağımsız dahili laboratuvarlarda 250'den fazla NAOS çalışanı bulunmaktadır. Araştırmacılardan, formatörlerden, bilimsel yöneticilerden, biyoinformatiklerden, ambalaj mühendislerinden, Toksikoloji uzmanları, üretim yöneticileri, lojistik yöneticileri, hat operatörleri ve kalite kontrol ve teknisyenler ürünlerimizi üretmek için çalışıyor. NAOS Laboratuvarları, 3 markamız için yaratıcılığın ve inovasyonun başlangıç yeridir. 

Yıllarca süren;

• 40 tan fazla inovasyon, 

• 70 patent başvurusu, 

• Her yıl 110 yeni formül, 

tümü ortak bir yaklaşımla yönlendiriliyor: Ekobiyoloji.NAOS Laboratuvar ekibi, her gün mükemmel bir uyum içinde olan ürünler tasarlamaya çalışır. Cilt ile, doğal mekanizmalarını güçlendirmek ve cildin sağlığını ve güzelliğini korumak için çalışmalar yapar. 

Bu ekobiyolojik yaklaşım, ürün içerik seçimimizin çok katı kriterlere tabi olduğu anlamına gelir. Tüketicilerin güvenliğini, her birinin etkinliğini ve izlenebilirliğini garanti etmek istiyoruz. Ürün İçerikler, aynı zamanda tüm yaşam biçimlerine saygı gösterir. Sürdürülebilir kaynak kullanımı ve sistematik bir içeriklerimizin çevresel etkisinin değerlendirilmesi). Sonuç olarak, 30.000 kişiden kozmetik sektöründe mevcut içeriklerden yalnızca 650 tanesi seçilmiş buda %2 anlamına geliyor . NAOS'ta her formül benzersizdir, pozitif bir formülasyon yaklaşımına dayanır, yalnızca cilde faydalıysa bir bileşen olarak kullanırız.

Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.