Bilgilendirme!
YENİLENEN NAOS STARS DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!
1500 TL ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
%100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ
14 GÜN İADE SÜRESİ
Tüm Sonuçları Listele
Aradığınız kelimeye uygun ürün bulunmamaktadır

Deniz Canlılarını Koru

BIODERMA Photoderm ile Sualtı Ekosistemine

Destek Olmak Mümkün!


2021 yılında doğanın haykırışına hepimiz tanık olduk; müsilaj!


 “Denizlerimizi temiz tutarak ve bu konuda farkındalık yaratarak Marmara Denizi’ni hep birlikte kurtarabiliriz” diyerek çıktığımız bu yolda, 2021 yılındaki müsilaj tehlikesinin üstesinden hep birlikte geldik! 
Ne yazık ki Marmara Denizi’ndeki kirlilik ve bu kirliliğin sualtı yaşamı üzerindeki etkileri giderek artıyor. İklim değişikliği gibi etkenler de Marmara Denizi başta olmak üzere tüm denizlerimizin ve dolayısıyla hepimizin geleceğini etkiliyor. 


Müsilaj gibi sualtı ekosistemini tehdit eden çevresel sorunlar Marmara Denizi’ndeki tüm canlıların yok olmasına neden olurken aslında bizlerin, çocuklarımızın dünyasını da yok ediyor.


İşte tam da bu nedenle, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için bireyler ve kurumlar olarak birlikte hareket etmeliyiz! Sürdürülebilir bir yaşam için gerçekleştirdiğimiz bu projeleri ve destekleri de sürdürülebilir kılmalıyız.


Önümüzde Başka Bir Yol Yok!


Biz BIODERMA olarak bu konunun ne kadar hassas olduğunu biliyor ve ürünlerimizi denizdeki yaşama zarar vermeyen formülasyonlarla değiştirerek sualtı ekosistemini korumaya destek oluyoruz.


Manifestomuzda yer alan “Çevreyi önemse, çünkü dünya senin evin” yaklaşımıyla deniz salyasının temizlenmesi ve sualtı yaşamının desteklenmesi için özveriyle çalışıyoruz.


Çevresel harekete destek olmak için gelirimizin önemli bir bölümünü, yine deniz ekosisteminin korunmasına yönelik projelere harcıyor ve deniz canlılarının korunması için önemli bir kaynak oluşturuyoruz. Yarattığımız kaynak, sualtı yaşamının Amazon Ormanları olan mercan resiflerinin korunmasından, sualtı temizlik çalışmalarına kadar uzanan çeşitli doğa dostu faaliyetlerde kullanılıyor ve sualtı ekosistemine yaşam sağlıyor!


Cildi, çevreyi ve toplumu her geçen gün daha fazla önemseyerek gelecek nesillere daha güzel ve huzurlu bir dünya bırakmak için yılmadan çalışırken senin de desteğinle bu yolda yalnız yürümediğimizi bilmek istiyoruz.
Denizdeki Pandemi Belgeseli Sizlerle!
Sizi tüm su altı ekosisteminin karşı karşıya olduğu tahribatı gözler önüne seren, su altı belgeseli yapımcısı Tahsin Ceylan’ın yönetmenliğini yaptığı belgeselimiz “Denizdeki Pandemi”yi izlemeye davet ediyoruz.


BIODERMA’nın sürdürülebilir bir dünya için Photoderm güneş koruyucularında yaptığı formülasyon değişikliğine ek olarak, 2021 yılında Marmara Denizi’ndeki müsilaj problemine karşı gerçekleştirdiği aksiyonlar ve çok daha fazlası belgeselimizde sizlerle buluşuyor.


Deniz Canlılarını Koru sloganıyla başlattığımız projemize, aynı zamanda denizcanlilarinikoru.com web sitemizi ziyaret ederek siz de destek olabilirsiniz!


Henüz geç değil, sürdürülebilir bir dünya hala mümkün!

Hadi, Marmara Denizi’ndeki müsilaj tehlikesi ile birlikte diğer deniz ve tatlı su kaynaklarımızı ve su ekosistemini hep birlikte kurtarmaya devam edelim!

#DenizCanlılarınıKoru

Naos Logoları
NAOS, dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biridir. NAOS ekobiyolojiden esinlenerek 3 marka yarattı.